Списак стипендиста 2014/2015.

Ученици који су добили стипендију за четворогодишње бесплатно школовање на Рачунарском факултету (по редоследу пријављивања):

 

Редни број

Име И презиме

Школа

Место

Такмичења

1.

Иван Кукић

Гимназија “Вељко Петровић”

Сомбор

  • Трећа награда ДТИ 2014
  • Похвала ДТИ 2013

 

2.

Душан Попадић

Рачунарска гимназија

Београд

  • Ђак генерације Рачунарске гимназије
  • Похвала СФО 2014
  • Похвала ДТИ 2014
  • Друга награда ДТФ 2014
  • Друга награда ДТМ 2014
  • Трећа награда ДТФ 2013
  • Друга награда ДТФ 2012
  • Друга награда ДТМ 2012
  • Друга награда ДТМ 2011

 

3.

Иван Дрецун

Рачунарска гимназија

Београд

  • Трећа награда ДТФ 2014
  • Друга награда ДТМ 2014
  • Трећа награда СИО 2014
  • Похвала ДТИ 2014
  • Друга награда ДТМ 2013
  • Трећа награда ДТИ 2013
  • Трећа награда СИО 2013
  • Похвала ДТМ 2012
  • Похвала ДТИ 2012
  • Похвала ДТМ 2011

 

 

4.

Александар Огризовић

Гимназија “Вељко Петровић”

Сомбор

  • Прва награда ДТИ 2014
  • Друга награда ДТИ 2013

 

5.

Иван Дејковић

Гимназија “Светозар Марковић “

Ниш

  • Друга награда СИО 2014
  • Друга награда ДТИ 2014
  • Трећа награда СИО 2013
  • Трећа награда ДТИ 2013
  • Похвала ДТИ 2012

 

6.

Марко Венигер

Гимназија “Вељко Петровић”

Сомбор

  • Трећа награда ДТИ 2013

 

7.

Марија Радуловић

Трећа београдска гимназија

Београд

  • Трећа награда ДТФ 2014
  • Трећа награда ДТФ 2013

 

8.

Јована Михаљчић

Гимназија “Вељко Петровић”

Сомбор

  • Трећа награда, ДТИ 2014
  • Похвала ДТИ 2013

 

9.

Предраг Стаменковић

Гимназија “Светозар Марковић”

Ниш

  • Друга награда ДТИ 2014
  • Трећа награда ДТИ 2013

 

10.

Никола Нинковић

Техничка школа

Требиње

  • Члан тима БиХ за МИО 2014
  • Друго место ДТИ БиХ 2014
  • Друго место РТИ РС 2014
  • Треће место РТИ РС 2013

 

11.

Никола Тривић

Средња техничка школа

Сомбор

  • Трећа награда ДТИ 2014

 

12.

Јована Тодоровић

Гимназија “Светозар Марковић”

Ниш

  • Друга награда ДТМ 2014
  • Похвала ДТИ 2014
  • Трећа награда ДТФ 2014
  • Трећа награда ДТМ 2013
  • Учешће СИО 2013
  • Друга награда ДТИ 2013
  • Трећа награда ДТМ 2012
  • Трећа награда ДТМ 2011
  • Друга награда ДТФ 2011

 

13.

Растко Сукњаја

Гимназија Бања Лука

Бања Лука

  • Четврто место РТИ РС 2014
  • Пето место ДТИ БиХ 2013
  • Четврто место РТИ РС 2012

 

14.

Иван Недић

Гимназија “Жарко Зрењанин “

Врбас

  • Друга награда ДТМ 2014
  • Похвала СМО 2014
  • Похвала ДТМ 2013
  • Прва награда ДТМ 2012
  • Трећа награда ДТМ 2011

 

Легенда:

МИО - Међународна информатичка олимпијада

СИО - Српска информатичка олимпијада

ДТИ - Државно такмичење из информатике

СМО – Српска математичка олимпијада

ДТМ - Државно такмичење из математике

СФО – Српска олимпијада из физике

ДТФ - Државно такмичење из физике

БОИ - Балканска информатичка олимпијада

ОТИ - Окружно такмичење из информатике

РГТИ РС – Регионално такмичење из информатике Републике Српске

РТИ РС – Републичко такмичење из информатике Републике Српске

ДТИ БиХ – Државно такмичење из информатике Босне и Херцеговине

 

Позивају се ученици који су добили стипендију за четворогодишње бесплатно школовање на Рачунарском факултету да се упишу до 20. 06. 2014 године од 10 до 16 часова.

 

Ученици који су добили делимичну стипендију (попуст од 50%) за четворогодишње школовање на Рачунарском факултету:

 

Редни број

Име И презиме

Школа

Место

Такмичења

         

1.

Александар Калабић

Техничка школа

Градишка, Република Српска

  • Друго место РГТИ РС 2014
  • Учешће ДТИ БиХ 2014
  • Треће место РГТИ РС 2013

 

2.

Виктор Славковић

Гимназија Краљево

Краљево

  • Учешће ДТИ 2014
  • Учешће ДТИ 2013
  • Учешће СИО 2013
  • Учешће ДТИ 2012
  • Учешће ДТМ 2012
  • Учешће ДТМ 2011

 

 

 

Позивају се ученици који су добили попуст од 50% за четворогодишње школовање на Рачунарском факултету да се до 17. 06. 2014. изјасне да ли прихватају делимичну стипендију.