Списак стипендиста 2016/2017.

Ученици који су добили стипендију за четворогодишње бесплатно школовање на Рачунарском факултету (по редоследу пријављивања):

 

Име и презиме

Школа

Место

Такмичења

За студијски програм

1.

Петар Вуковић

Математичка гимназија Београд

2016. ДТИ (А), учешће

2015. ДТИ (А), учешће

2015. - ДТФ, II награда

2014. ДТФ, III награда

2013. ДТФ, II награда

Рачунарско инжењерство

2.

Милош Обрадовић

Гимназија „Светозар Марковић“, Ниш Ниш

2016. ДТИ (А), III награда

Рачунарске науке или Рачунарско инжењерство

3.

Михаило Булајић

Рачунарска гимназија Београд

2015. ДТИ (А), III награда

Рачунарске науке или Рачунарско инжењерство

4.

Ђорђе Ђелић

Гимназија „Бора Станковић“, Врање Врање

2016. ДТМ (Б), похвала

2016. ДТИ (Б), учешће

2015. ДТМ (Б), III награда

2013. ДТМ (Б), I награда

Рачунарско инжењерство

5.

Стефан Ножинић

Техничка школа Шабац Шабац

2016. ДТИ (Б), III награда

Рачунарске науке или Рачунарско инжењерство

6.

Никола Тасић

Рачунарска гимназија Врчин

Ђак генерације Рачунарске гимназије

2016. ДТФ, II награда

2015. ДТФ, III награда

2013. ДТФ, II награда

Рачунарске науке или Рачунарско инжењерство

7.

Кристиан Живковић

ЕТШ „Раде Кончар“ Београд, Винча

2016. ДТИ (Б), III награда

Рачунарске науке или Рачунарско инжењерство

8.

Бранко Фулурија

ЈУСШЦ „Иво Андрић“ Вишеград, БиХ

2016. ДТИ, учешће

2016. РТИ, II награда

2015. БОИ, учешће (члан тима БиХ)

2015. ДТИ, VI место

2015. РТИ, I награда

Рачунарске науке или Рачунарско инжењерство

9.

Михаило Вигњевић

Гимназија у Крушевцу Крушевац

2016. ДТИ (Б), III награда

Рачунарске науке или Рачунарско инжењерство

10.

Катарина Панић

Гимназија у Крушевцу Трстеник

2015. ДТИ (Б), III награда

Рачунарске науке или Рачунарско инжењерство

11.

Коста Бизетић

Математичка гимназија Београд

2016. СИО, учешће

2016. ДТИ (А), III награда

2015. СИО, II награда

2015. СМО, III награда

2015. ДТИ (А), II награда

2015. ДТМ (А), II награда

2014. ДТМ (А), II награда

2014. ДТФ (А), II награда

Рачунарске науке или Рачунарско инжењерство

12.

Лука Вукелић

Математичка гимназија Београд

2016. МИО, члан екипе

2016. БОИ, члан екипе

2016. СИО, II награда

2016. ДТИ (А), II награда

2016. ДТМ (А), III награда

2015. СИО, III награда

2015. СМО, II награда

2015. ДТИ (А), II награда

2015. ДТФ (А), II награда

2014. ММО, II награда

2014. СИО, III награда

2014. СМО, II награда

2014. ДТИ (А), II награда

2014. ДТМ (А), I награда

2014. ДТФ (А), III награда

2013. ДТМ (А), I награда

Рачунарске науке или Рачунарско инжењерство

13.

Алекса Плавшић

Прва крагујевачка гимназија Крагујевац

2016. СИО, III награда

2016. ДТИ (А), II награда

2015. СИО, учешће

2015. ДТИ (А), II награда

Рачунарске науке или Рачунарско инжењерство

14.

Марина Ивановић

Математичка гимназија Крушевац

2016. СИО, учешће

2016. ДТИ (А), III награда

2016. ДТФ (А), III награда

2015. ДТФ (А), II награда

2014. ДТФ (А), II награда

2013. ДТФ (А), II награда

Рачунарске науке или Рачунарско инжењерство

15.

Ненад Баук

Математичка гимназија Београд

2016. МИО - члан екипе

2016. СИО, I награда

2016. ДТИ (А), I награда

Рачунарске науке или Рачунарско инжењерство

 

Позивају се ученици који су добили стипендију за четворогодишње бесплатно школовање на Рачунарском факултету да се упишу до 17. 06. 2016. године од 10 до 16 часова. Документа потребна за упис.

 

Ученици који су добили делимичну стипендију (попуст од 50%) за четворогодишње школовање на Рачунарском факултету:

 

Име и презиме

Школа

Место

Такмичења

За студијски програм

1.

Марко Срећковић

Пожаревачка гимназија

Пожаревац

2015. ДТИ (Б), учешће

Рачунарске науке или Рачунарско инжењерство

2.

Никола Тачић

Гимназија „Светозар Марковић“, Ниш

Књажевац

2016. ДТИ (А), учешће

Рачунарске науке или Рачунарско инжењерство

3.

Милош Милуновић

ЕСТШ „Никола Тесла“

Краљево

2016. ДТИ (Б), учешће

Рачунарске науке или Рачунарско инжењерство

4.

Филип Стаменковић

Рачунарска гимназија

Београд

2013. ДТФ, III награда

Рачунарско инжењерство

5.

Богдан Ћирић

Гимназија у Лесковцу

Лесковац

2016. ДТИ (Б), учешће

Рачунарске науке или Рачунарско инжењерство

6.

Марко Матовић

Прва крагујевачка гимназија

Крагујевац

2016. ДТИ (А), учешће

Рачунарске науке или Рачунарско инжењерство

7.

Лука Ђурић

Средња школа „Доситеј“

Београд

2016. ДТИ (А), учешће

Рачунарске науке или Рачунарско инжењерство

 

Позивају се ученици који су добили попуст од 50% за четворогодишње школовање на Рачунарском факултету да се упишу до 17. 06. 2016. године од 10 до 16 часова. Документа потребна за упис.

Легенда:

МИО - Међународна информатичка олимпијада
ММО - Међународна математичка олимпијада
БОИ - Балканска информатичка олимпијада
БМО - Балканска математичка олимпијада
СИО - Српска информатичка олимпијада
СМО - Српска математичка олимпијада
СФО - Српска физичка олимпијада
ДТИ - Државно такмичење из информатике
ДТМ - Државно такмичење из математике
ДТФ - Државно такмичење из физике
РТИ - Републичко такмичење из информатике (Република Српска)