Усмено и писмено изражавање

• Повез: Меки
  • Писмо: Латиница
  • Формат: б5

У последње време многе свршене факултетлије наилазе на проблем приликом писања CV-ја, пропратног писма, а имају и проблем да усмено и писмено изразе све оно што желе, што указује на то да током школовања вероватно нису довољно пажње посветили развоју својих језичких способности ни када је у питању писмено, а ни усмено изражавање.

Овај уџбеник је ту баш из тог разлога, помаже да млади људи побољшају своје комуникационе способности и самим тим се осећају боље приликом, како формалних, тако и неформалних разговора. Књига је у почетку била намењена пре свега студентима Рачунарског факултета, али могу је користити и сви други студенти који имају овај предмет, али и они који желе да науче још нешто о језику, комуникацији, теорији књижевности...