ФИНАЛИСТИ ТАКМИЧЕЊА RAF CHALLENGE 2018

ФИНАЛИСТИ ТАКМИЧЕЊА RAF CHALLENGE 2018

Резултати интернет гласања – победници интернет гласања за сваку од категорија су:

Прва категорија : Ленка Добродолац - 1.разред - Електротехничка школа Никола Тесла Београд

Друга категорија : Лука Миљуш - 3. разред - Гимназија Жарко Зрењанин Врбас

Трећа категорија : Павле Раонић - 1. разред - Гимназија Жарко Зрењанин Врбас

Такмичари чији су радови освојили највише интернет гласова директно су квалификовани у финале такмичења. Коначан избор финалиста настао је као резултат одлуке стручне комисије и онлине гласова публике.

Финале такмичења биће одржано у суботу, 17. марта на Рачунарском факултету у Београду. АГЕНДА ТАКМИЧЕЊА

Три школе са највише пријављених такмичара биће похваљене и награђене комплетом компјутерске литературе. Награђене школе су:

  1. Медицинска школа “Стевица Јовановић”, Панчево
  2. Књажевачка гимназија, Књажевац
  3. Електротехничка школа ”Никола Тесла”, Београд

СПИСАК ФИНАЛИСТА – RAF CHALLEGE 2018:

ПРВА КАТЕГОРИЈА (презентација/анимација):

ИД

ИМЕ

ПРЕЗИМЕ

РАЗРЕД

ШКОЛА

ГРАД

24

Михајло

Пујић

1

Књажевачка гимназија

Књажевац

39

Огњен

Стевановић

2

Електротехничка и грађевинска школа Никола Тесла

Јагодина

40

Јелена

Јанков

1

Техничка школа Никола Тесла

Вршац

41

Милица

Павлов

1

Техничка школа Никола Тесла

Вршац

62

Тамара

Илић

1

Медицинска школа Стевица Јовановић

Панчево

89

Милош

Милошевић

2

Електротехничка школа Никола Тесла

Београд

91

Јефимија

Најдић

3

Гимназија Бора Станковић

Врање

93

Михајло

Матковић

4

Техничка школа 9. мај

Бачка Паланка

99

Вук

Милосављевић

4

Техничка школа Михајло Пупин

Инђија

106

Ленка

Добродолац

1

Електротехничка школа Никола Тесла

Београд

118

Матеја

Марсенић

1

Електротехничка школа Никола Тесла

Београд

119

Петар

Мутић

1

Електротехничка школа Никола Тесла

Београд

ДРУГА КАТЕГОРИЈА (игра/апликативни програм) :

ИД

ИМЕ

ПРЕЗИМЕ

РАЗРЕД

ШКОЛА

ГРАД

3

Михајло

Марјановић

3

Гимназија Светозар Марковић

Ниш

27

Јован

Белић

3

Техничка школа

Обреновац

44

Милан

Стевановић

4

Техничка школа 9. мај

Бачка Паланка

58

Марко

Максимовић

3

Техничка школа

Чачак

55

Алекса

Палибрк

3

Електротехничка школа Мија Станимировић

Ниш

56

Милош

Станојловић

2

Техничка школа

Зајечар

92

Вељко

Лукић

3

Техничка школа 9. мај

Бачка Паланка

101

Немања

Радоичић

4

Средња Техничка школа Никола Тесла

Сремска Миртовица

105

Коста

Марковић

4

Књажевачка гимназија

Књажевац

107

Алекса

Станчев

4

Гимназија

Пирот

103

Алекса

Паповић

4

Електо-саобраћајна школа Никола Тесла

Краљево

46

Лука

Миљуш

3

Гимназија Жарко Зрењанин

Врбас

ТРЕЋА КАТЕГОРИЈА (видео и аудио материјал) :

ИД

ИМЕ

ПРЕЗИМЕ

РАЗРЕД

ШКОЛА

ГРАД

38

Огњен

Стевановић

2

Електротехничка и грађевинска школа

Јагодина

45

Павле

Раонић

1

Гимназија Жарко Зрењанин

Врбас

50

Љубица

Марковић

3

Гимназија Вук Караџић

Лозница

90

Вукашин, Матеја

Цветковић, Булатовић

2

Електротехничка школа Мија Станимировић

Ниш

132

Сунчица

Росић

1

ИТХС средња школа за информационе технологије

Београд

102

Матија

Кљајић

1

Пожаревачка гимназија

Пожаревац

108

Немања

Крстић

4

Електротехничка школа Мија Станимировић

Ниш

114

Нада

Јовановић

3

Гимназија Бора Станковић

Ниш

115

Никола

Пауновић

4

Гимназија у Обреновцу

Обреновац

Рачунарски факултет Рачунарски факултет 011-33-48-079