ФИНАЛИСТИ ТАКМИЧЕЊА RAF CHALLENGE 2019

ФИНАЛИСТИ ТАКМИЧЕЊА RAF CHALLENGE 2019

Коначан избор финалиста настао је као резултат одлуке стручне комисије коју чине професори и асистенти Рачунарског факултета.

Финале такмичења биће одржано у суботу, 13. априла на Рачунарском факултету у Београду.

Школе које су послале највише радова и које су позване на финале ради доделе награда су:

Књажевачка гимназија - професор Миљан Јеремић

Медицинска школа “Стевица Јовановић”, Панчево – професорка Минодора Чолока

Техничка школа “Никола Тесла”, Вршац – професор Велимир Радиловачки

АГЕНДА ТАКМИЧЕЊА

СПИСАК ФИНАЛИСТА – RAF CHALLENGE 2019:

ПРВА КАТЕГОРИЈА (презентација/анимација):

РБ

ИМЕ

ПРЕЗИМЕ

РАЗРЕД

ШКОЛА

ГРАД

1.

Анђела

Лебовић

1

Хемијско-технолошка средња школа Лазар Нешић

Суботица

2.

Јефимија

Најдић

4

Гимназија Бора Станковић

Врање

3.

Невена

Миленковић

4

Техничка школа

Зајечар

4.

Бојан

Папаз

3

Техничка школа Михајло Пупин

Инђија

5.

Валентина

Бађу

1

Техничка школа Никола Тесла

Вршац

6.

Милош

Милошевић

3

ЕТШ Никола Тесла

Београд

7.

Милица

Николић

1

Књажевачка гимназија

Књажевац

8.

Јована

Јеличић

3

Техничка школа

Обреновац

9.

Емилија

Опсеница

1

Техничка школа Никола Тесла

Вршац

10.

Јелена

Карамарковић

3

Техничка школа „Михајло Пупин“

Инђија

11.

Петар

Мутић

2

ЕТШ Никола Тесла

Београд

12.

Нађа

Огњановић

1

Књажевачка гимназија

Књажевац

ДРУГА КАТЕГОРИЈА (игра/апликативни програм) :

РБ

ИМЕ

ПРЕЗИМЕ

РАЗРЕД

ШКОЛА

ГРАД

1.

Марко

Максимовић

4

Техничка школа

Чачак

2.

Ненад

Бађевић

4

Техничка школа

Зајечар

3.

Стефан

Јаћимовић

4

Техничка школа

Чачак

4.

Никола

Станковић

4

Техничка школа 9. мај

Бачка Паланка

5.

Андреа

Ваштаг

3

Гимназија

Бечеј

6.

Алекса

Палибрк

4

Електротехничка школа Мија Станимировић

Ниш

7.

Јован

Станковић

4

Гимназија

Краљево

8.

Драган

Миљковић

4

Паланачка гимназија

Смедеревска Паланка

9.

Павле

Глушац

4

Електотехничка и грађевинска школа Никола Тесла

Зрењанин

ТРЕЋА КАТЕГОРИЈА (видео и аудио материјал) :

РБ

ИМЕ

ПРЕЗИМЕ

РАЗРЕД

ШКОЛА

ГРАД

1.

Алекса

Стојановић

4

ИТХС

Београд

2.

Андрија

Недић

4

Гимназија Свети Сава

Београд

3.

Лука

Ранђеловић

3

Електротехничка школа

Ниш

4.

Љубица

Марковић

4

Гимназија Вук Караџић

Лозница

5.

Марко

Глигоријевић

2

Шеста београдска гимназија

Београд

6.

Андреја

Јанковић

 

Електротехничка школа

Београд

7.

Вукашин

Цветковић

3

Електротехничка школа

Ниш

8.

Матеја

Булатовић

3

Електротехничка школа

Ниш

9.

Алекса

Ђорђевић

4

Електротехничка школа

Ниш

10.

Сунчица

Росић

2

ИТХС

Београд

Рачунарски факултет Рачунарски факултет 011-33-48-079