УЧЕСНИЦИ СЕМИНАРА RAF IT DAYS 2018

Објављена је листа учесника ИТ семинара RAF IT Days 2018

Рачунарски факултет је одлучио да ове године позове 53 средњошколаца. На овогодишњем семинару 35 школе имаће своје представнике на RAF IT Days- а средњошколци долазе из 24 града. На овогодишњем семинару биће одржано 12 предавања, 2 радионице са укупно 6 часова, обилазак Народне скупштине Републике Србије и Музеја Никола Телса, као и једна посета компанији.

Позивамо све учеснике семинара да уколико буду спречени да присуствују семинару да нас о томе обавесте путем e-mail-а.

Детаљне информације о сатници и агенди семинара биће доступне ускоро. Семинар почиње 13. априла у 11.30h и траје до 16. априла до 15h. Сва питања можете послати на e-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите ЈаваСцрипт да бисте је видели..