Завршен RAF IT Days 2018

Завршен је овогодишњи ИТ семинар за средњошколце - RAF IT days 2018, који је окупио 55 средњошколаца из 35 градова. Полазници семинара имали су прилику да сазнају шта је то наука о падицама, како раде аутономна возила, како се примењује вештачка интелигенција у игрању игара, шта је то робот, како се развијају web сајтови, како постати ИТ стручњак, како се ИТ примењује у архитектури и још много тога из области информатике. Поред наставног кадра са Рачунарског факултета, на семинару су гостовали и представници компанија:NetCast, Likes&Cookies, Microsft,, Орион телекома, а учесници су имали прилику да посете компанију: GoDaddy. Током трајања семинара, учесници су обишли Народну скупштину Републике Србије и музеј Николе Тесле.

Фотографије са семинара погледајте у галерији.