Учесници семинара 2021

Сви учесници семинара ће добити (најкасније до 1. априла) упутство о приступу семинару путем маила. Уколико нисте добили маил молимо вас да нас контактирате на:Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите ЈаваСцрипт да бисте је видели..

 

Спискови су ажурирани: 31.03.2021. 09:50h.


Р.бр. Име и презиме Школа Град
1 Алекса Илић Никола Тесла Београд
2 Алекса Милић ЕСТШ "Никола Тесла" Краљево
3 Алекса Пртењача ЕТШ "Никола Тесла" Београд
4 Ана Јуришић ЕТШ „Никола Тесла“ Београд
5 Ана Симић Техницка скола Лозница Лозница
6 Анђела Лукић Техничка школа Лозница Лозница
7 Андреја Радосављевић ЕТШ ''Никола Тесла'' Београд
8 Андрија Пантић Гимназија Ћуприја
9 Ања Вујачић Математичка гимназија Београд
10 Богдан Вујновић ГТС Бранко Жежељ Београд
11 Бошко Златановић X гимназија "Михајло Пупин" Беоргад
12 Чедомир Станков ЕТШ "Никола Тесла" Панчево Панчево
13 Душан Пајић Техничка Школа Смедерево
14 Елена Гаљак Математичка гимназија Београд
15 Филип Ђошовић Гимназија Вук Караџић Трстеник
16 Игор Маљик Гимназија "Јован Јовановић Змај" Нови Сад
17 Иван Дјурић Гимназија "Бора Станковић" Ниш
18 Катарина Вучићевић Савремена гимназија Београд
19 Лазар Крстић ГТШ "Бранко Зезељ" Београд
20 Ленка Добродолац ЕТШ "Никола Тесла" Београд
21 Леона Пуја Гимназија "Михајло Пупин" Ковачица
22 Лука Јовановић ЕТШ Никола Тесла Београд
23 Лука Секулић Средња Техницка скола Лозница
24 Марија Стопа СШ за информационе технологије Београд
25 Маријан Мелиш Гимназија Михајло Пупин Ковачица
26 Марко Бошковић Техничка школа Ваљево Ваљево
27 Марко Буриц Гимназија"Михајло Пупин" Ковацица
28 Матеја Ристановић Гимназија, Свети Сава" Пожега
29 Матија Ристиц XИИИ београдска гимназија Београд
30 Михаило Радосављевић Пета београдска гимназија Београд
31 Михаило Секулић Техника школа Бечеј Нови Бечеј
32 Милан Вујаклија XИИИ београдска гимназија Београд
33 Милица Чутурило XИВ београдска гимназија Београд
34 Милица Мајсторовић Гиманзија "Свети Сава" Београд
35 Милош Пантелић Хемијско прехрамбена технолошка школа Београд
36 Милош Павловић Гимназија Вук Караџић Трстеник
37 Мина Игњатовиц ИТХС Београд
38 Никола Масловара ЕТШ Никола Тесла Београд
39 Никола Петковиц ЈУСМШ "ДАНИЛО КИШ" Гимназија Будва
40 Никола Симоновић ЕТШ"Никола Тесла" Ниш
41 Перица Перић Птт Београд
42 Петар Вранић Средња школа Нова Варош
43 Сандра Којадиновић Техничка школа "Колубара" Лазаревац
44 Срдјан Грбић Осма београдска гимназија Београд
45 Стефан Бранковиц ИТХС Београд
46 Стеван Бјелић Гиманзија "Свети Сава" Пожега Пријепоље
47 Страхиња Азарић ЕТШ "Никола Тесла" Београд
48 Тодор Марковиц ТТПС "Деспот Дјурадј" Смедерево
49 Урош Марковић ИТХС Београд
50 Урош Тирнанић Савремена гимназија Београд
51 Вељко Јосиповић ЕТШ "Никола Тесла" Београд
52 Вељко Павицевиц Техника скола Позега Луцани
53 Вељко Вучковић Школа примењених уметности Шабац
54 Владимир Перисиц ПХШ ”Др Дјордје Радиц” Краљево
55 Војин Живковић Прва крагујевачка гимназија Крагујевац
56 Вукадиновић Лука XИИИ београдска гимназија Београд
57 Вукан Јанковић Економско-трговинска школа Врање
58 Вукашин Тодоровић ЕТШ "Раде Кончар" Београд

© 2010-2020 RAF IT Days  mail-flag-png-image-69223 Instagram twitter