Изузетна знања из научних области, креативност и иновативност студенти РАФ-а су у најбољем светлу показали на многобројним такмичењима у земљи и иностранству. Посебно смо поносни на њихов рад, таленат и изванредне успехе који нас додатно мотивишу. И даље ћемо улагати максимум како бисмо их подржали на њиховом путу ка успеху!

ДОМИНАЦИЈА СТУДЕНАТА РАФ-А НА ЕЛЕКТРИЈАДИ 2019

Мај, 2019.

Рачунарским факултетом у Београду одјекнуле су најбоље могуће вести које се на факултету могу чути. На Електријади 2019. у категорији алгоритми и структуре података студенти Рачунарског факултета били су најбољи! У екипном такмичењу студенти Рачунарског факултета у Београду освојили су прво и друго место оставивши иза себе тимове са Електротехничког факултета у Београду. Првопласирану екипу РАФ 1 чине студенти : Алекса Милисављевић, Никола Јовановић  и Богдан Бакарец. Друго место освојила је екипа РАФ 2 коју чине : Огњен Ђуричић, Филип Ћосовић и Стефан  Максовић.

У појединачном такмичењу, у истој категорији прво место освојио је Алекса Милисављевић студент Рачунарског факултета, друго место освојио је Никола Јовановић, студент Рачунарског факултета, треће место освојио је Огњен Ђуричић, такође студент Рачунарског факултета. Рачунарски факултет са поносом честита својим студентима на апсолутној доминацији у овој категорији и  на невероватном успеху!