Изузетна знања из научних области, креативност и иновативност студенти РАФ-а су у најбољем светлу показали на многобројним такмичењима у земљи и иностранству. Посебно смо поносни на њихов рад, таленат и изванредне успехе који нас додатно мотивишу. И даље ћемо улагати максимум како бисмо их подржали на њиховом путу ка успеху!

УСПЕСИ СТУДЕНАТА РАФ-А НА ЕЛЕКТРИЈАДИ 2019 СЕ НАСТАВЉАЈУ

Мај, 2019.

Након великог успеха који су студенти Рачунарског факултета постигли у категорији: алгоритми и структуре података што смо већ са поносом истакли, сада се дичимо новим успесима наших студената. Наиме тим Рачунарског факултета кога чине студенти: Никола Јовановић, Ђорђе Анђелковић и Михаило Вигњевић освојили су друго место на екипном такмичењу из информатике на Електријади 2019.

Један од чланова другопласиране екипе РАФ-а, студент Никола Јовановић индивидуално је постигао најбољи успех на такмичењу из информатике освојивши прво место. Честитамо нашим студентима и чекамо још лепих вести о њиховим успесима.