Мастер и докторске студије

11Рачунарски факултет даје специјални попуст од 40% за нове мастер студије Софтверско инжењерство и Информациони системи.  Попуст до 40% свим дипломцима РАФ-а за упис на остале мастер и докторске студије

За сваку завршену годину основних академских студија на Рачунарском факултету будући мастер студенти остварују право на 10 % попуста. Максимални попуст од 40% за упис на докторске студије РАФ-а остварују студенти са завршеним основним академским и мастер студијама код нас (по 8% попуста за сваку годину).

За нове мастер студијске програме Софтверско инжењерство и Информациони системи генерацији студената 2019/2020 биће одобрен специјални попуст од 40%, без услова да су претходно завршили основне академске студије на Рачунарском факултету. Упис на мастер и докторске студије је до 01. новембра, а истога дана почиње и настава.

2785-master-i-doktorske-studije