Списак стипендиста 2018/2019.

Ученици који су добили стипендију за четворогодишње бесплатно школовање на Рачунарском факултету (по редоследу пријављивања):

РН - Рачунарске науке

РИ - Рачунарско инжењерство

 

Р. бр.

Име и презиме

Школа

Место

Такмичења

За студијски програм

1.

Ђорђе Анђелковић

Гимназија „Светозар Марковић“

Ниш

2018. СИО учешће

2018. ДТИ (А) 2. награда

2017. ДТИ (А) учешће

2016. СИО учешће

2016. ДТИ (А) 3. награда

2015. СИО, 2. награда

2015. ДТИ(Б) 3. награда

РН или РИ

2.

Слободан Јенко

Математичка гимназија

Београд

2018. СИО учешће

2018. ДТИ (А) 2. награда

2017. СИО учешће

2017. ДТИ (А) 2. награда

2017. ДТФ учешће

2016. СИО учешће

2016. ДТИ (А) 2. награда

2016. ДТМ учешће

2015. ЈСИО 2. награда

2015. ДТИ (Б) 1. награда

2015. ДТМ учешће

РН или РИ

3.

Жељко Марковић

Електро-Саобраћајна Техничка школа“Никола Тесла“

Краљево

2018. СИО учешће

2018. ДТИ (Б) 1. награда

2018. ДТМ учешће

2017. СИО учешће

2017. ДТИ (Б) 1. награда

2017. ДТМ (Б) 3. награда

2016. ДТИ (Б) 2. награда

2015. ДТФ 2. награда

РН или РИ

4.

Михаило Крсмановић

Гимназија Крушевац

Крушевац

2018. СИО учешће

2018. ДТИ (Б) 1. награда

2017. ДТИ (Б) 3. награда

2016. ДТИ (Б) 3. награда

2015. ДТИ (Б) 3. награда

РН или РИ

5.

Алекса Милосављевић

Математичка гимназија

Београд

2018. МИО, члан екипе

2018. СИО 1. награда

2018. ДТИ (А) 1. награда

2018.бронзана медаља,Жаутиковска МИО

2017. СИО 2. награда

2017. ДТИ (А) 1. награда

2017.бронзана медаља,Жаутиковска МИО

2017. сребрна медаља, МТИ

2017. бронзана медаља, МИИ

2016. СИО 2. награда

2016. ДТИ (А) 1. награда

РН или РИ

6.

Михаило Милићевић

Шеста београдска гимназија

Београд

2018. ДТИ (Б) похвала

2017. ДТИ(Б) 2. награда

2016. ДТИ(Б) 2. награда

2015. ДТИ(Б) 3. награда

РН или РИ

7.

Драго Шмитран

Техничка школа 

Градишка

2018. ДТИ БиХ - учешће

2018. РТИ 1. место

2017. ДТИ БиХ – учешће

2017. РТИ – учешће

РН или РИ

8.

Јован Павловић

Гимназија „Јован Јовановић Змај“

Нови Сад

2018. СИО 3. награда

2018. ДТИ (А) похвала

2018. ДТМ (А) учешће

2017. ДТМ (А) похвала

2016. ДТМ (А) учешће

2015. ДТМ (А) учешће

2015. ДТФ учешће

РН или РИ

9.

Анђела Илић

Гимназија

Лесковац

2018. ДТМ (Б) похвала

2016. ДТМ (Б) похвала

2015. ДТФ 3. награда

РИ

10.

Филип Ћосовић

Прва крагујевачка гимназија

Крагујевац

2018. СИО 2. награда

2018. ДТИ (А) 1. награда

2017. СИО 2. награда

2017. ДТИ (А) 2. награда

2015. СИО учешће

2015. ДТИ (Б) 1. награда

2015. ДТМ (А) похвала

РН или РИ

11.

Петар Никић

Рачунарска гимназија

Београд

Ђак генерације Рачунарске гимназије

РН или РИ

12.

Никола Крстић

ЕТШ “Никола Тесла”

Београд

Паметна рукавица за слепе и слабовиде

РН или РИ


Позивају се ученици који су добили стипендију за четворогодишње бесплатно школовање на Рачунарском факултету да се упишу до 14.06.2018. године од 10 до 16 часова. Документа потребна за упис

 

 

Ученици који су добили делимичну стипендију (попуст од 50%) за четворогодишње школовање на Рачунарском факултету (по редоследу пријављивања):

 

Р. бр.

Име и презиме

Школа

Место

Такмичења

За студијски програм

1.

Стефан Максовић

Прва крагујевачка гимназија

Крагујевац

2017. ДТИ (А) учешће

РН или РИ

2.

Андрија Жарчанин

ЕСТШ “Никола Тесла“

Краљево

2018. ДТИ (Б) похвала

РН или РИ

3.

Христина Николић

Гимназија

Пирот

2018. ДТМ (Б) учешће

2015. ДТФ похвала

2015. ДТМ (Б) учешће

РИ

4.

Јован Павловић

Земунска гимназија

Београд

2017. ДТИ (Б) похвала

РН или РИ

5.

Лазар Рашковић

Машинско-електротехничка школа “Гоша“

Смедеревска Паланка

2018. ДТИ (Б) учешће

РН или РИ

6.

Лазар Миладиновић

Гимназија

Крушевац

2018. ДТИ (Б) похвала

2017. ДТИ (Б) учешће

РН или РИ

7.

Марко Недељковић

Гимназија „Вук Караџић“

Трстеник

2018. ДТИ (Б) учешће

РН или РИ

8.

Михаило Ранђелковић

Гимназија

Параћин

2018. ДТИ (Б) учешће

РН или РИ

Позивају се ученици који су добили попуст од 50% за четворогодишње школовање на Рачунарском факултету да се упишу до 15.06.2017. године од 10 до 16 часова. Документа потребна за упис

 

Легенда : 

МИО - Међународна информатичка олимпијада
ММО - Међународна математичка олимпијада
МФО - Међународна физичка олимпијада
МЈНО - Међународна јуниорска научна олимпијада
БОИ - Балканска информатичка олимпијада
БМО - Балканска математичка олимпијада
ЈБОИ - Јуниорска балканска информатичка олимпијада
ЈБМО - Јуниорска балканска математичка олимпијада
СИО - Српска информатичка олимпијада
СМО - Српска математичка олимпијада
СФО - Српска физичка олимпијада
ДТИ - Државно такмичење из информатике
ДТМ - Државно такмичење из математике
ДТФ - Државно такмичење из физике
РТИ - Републичко такмичење из информатике (Република Српска)
ДТИ БиХ - Државно такмичење из информатике Босне и Херцеговине
МТИ - Међународни  јесењи турнир из информатике, Шумен, Бугарска
МИИ - Мастер из информатике, Румунија

 

Рачунарски факултет Рачунарски факултет 011-33-48-079