Prvi diplomci na Računarskom fakultetu

U utorak, 13.2.2007. godine diplomirali su prvi studenti Računarskog fakulteta na smeru Računarske komunikacije.

Student Petar Bojović je sa ocenom 10 odbranio svoj diplomski rad na temu: „Upotreba smart kartica u procesu logovanja na Windows XP sisteme“, pred komisijom koju su činili profesor Milan Marković i profesor Dejan Živković.

Student Milan Škarić, najbolji u svojoj generaciji sa studijskim prosekom 10, za diplomski rad je odabrao temu „Inteligentni sistem za bekap (Smart Backup System)“. Pred komisijom koju su sačinjavali Milan Vidaković i Ranko Popović odbranio je svoj diplomski rad sa ocenom 10.

Diplomci su odlučili da upišu Master studije i tako nastave svoje školovanje na Računarskom fakultetu.

Čestitamo Milanu i Petru na diplomama i želimo im još puno uspeha u daljem školovanju!

752-prvi-diplomci-na-racunarskom-fakultetu