РАФ у посети Нишком округу

Наставак турнеје RAF Open Tour-а 2011, донео је нове сусрете са средњошколцима на југу Србије, којима је представљен Рачунарски факултет и информатичко такмичење RAF Challenge 2011. У Нишу су нас угостили ученици и управе школа ЕТШ "Мија Станимировић" и гимназије "Бора Станковић", у Пиротском округу ђаци из школе "11. октобар" у Белој Паланци и Пиротске гимназије. И ове године, екипа РАФ-а обишла је  гимназијалце у Лесковцу и Врању (гимназија "Бора Станковић").

Поред основних информација о факултету и упису, одржано је стручно предавање о рачунарским и мобилним мрежама, а заинтересовани ученици су упознати са семинаром за средњошколце који ће РАФ и ове године организовати у сарадњи са Техничком школом "Никола Тесла" из Шида. Школским библиотекама поклоњен је комплет рачунарске литературе, а своје примерке добили су и најактивнији ученици на презентацији.

Фотографије можете погледати у галерији.