Сајам образовања у Београду

Завршен је 7. Међународни сајам образовања EDUFair 2010 , који је трајао од 11.-13. марта 2010. године у хотелу Continental  у Београду. Сајам су свечано отворili Његово Краљевско Височанство Александар Карађорђевић ИИ  и његова екселенција Џон Морисон амбасадор Канаде и том приликом су истакли колики је значај образовања за будућност младих. Отварању је присуствовао и помоћник министра господин Богољуб Лазаревић. И ове године, Рачунарски факултет се представио будућим бруцошима.

Поред прилике да виде робота који су направили студенти РАФ-а, сви заинтересовани средњошколци упознати су са основним академским и струковним студијама, мастер и докторским студијским програмима. Бројни професори, асистенти, студенти и особље Рачунарског факултета представили су нашу институцију у најбољем светлу. Ученици су се интересовали за пријемни испит и упис на факултет, могућност стипендирања, али и шансе за запослење са дипломом РАФ-а.

Фотографије са сајма можете погледати у галерији.

1458-sajam-obrazovanja-u-beogradu