Завршен Сајам образовања у Београду

Завршен је седми Међународни сајам образовања EDUFair 2010 , који је трајао од 11.-13. марта 2010. године у хотелу Continental  у Београду. Сајам су свечано отворili Његово Краљевско Височанство Александар Карађорђевић ИИ  и његова екселенција Џон Морисон амбасадор Канаде и том приликом су истакли колики је значај образовања за будућност младих. Отварању је присуствовао и помоћник министра господин Богољуб Лазаревић. И ове године, Рачунарски факултет се представио заинтересованим ученицима.

Поред прилике да виде робота ког су направили студенти РАФ-а, средњошколци су од професора, асистената и студената могли да сазнају детаљне информације о основним академским, струковним, мастер и докторским студијама. Ученике је највише интересовао пријемни испит, припремна настава и упис на факултет, као и могућности стипендирања најбољих ученика и студената.
Фотографије са сајма можете погледати у галерији.

1460-zavrsen-sajam-obrazovanja-u-beogradu