Почео семинар „RAF ITdays“

У просторијама Рачунарског факултета у Београду данас је почео семинар за средњошколце „RAF ITdays“, који организују Канцеларија за младе града Београда и Рачунарски факултет. Наредна четири дана ученицима ће премијерно бити представљен Windows 8 и најновији Adobe CS6 пакет, а представиће се и: IBM Storage,  Android оперативни системи, Google Мап Макер и Oracle базе података. Први пут до сада организоване су радионице (Web програмирање и рачунарске мреже), а ученици Рачунарске гимназије представиће 2D и 3D игрице које су они направили. Специјални гост семинара биће Ejal Naor, заменик амбасадора Израела у Србији, који ће представити иновације и улагања њихове земље у нове технологије. Представљање Израела одржаће се у понедељак 09. априла 2012. године са почетком у 14 часова.

Подршку семинару пружили су: Мајкрософт Србија, Google, IBM, Adobe, Oracle Србија, Asseco, Привредна комора Београда, Друштво за информатику Србије, Удружење Е-развој, Амбасада Израела, Дигитална агенда, Инфостуд, Радио Београд 2, Свет компјутера, Интернет огледало, AIESEC, портал Средње школе, Туристичка организација Београда, CET, Рачунарска гимназија, Portalibris, Belit, MICOM, Media Education Centre, Format PC, White City, ECDL, Tantrum Solutions Лтд.

Детаљне информације можете погледати на www.rafitdays.com.

1826-poceo-seminar-raf-itdays