RAF Open Tour 2013

Рачунарски факултет обилази гимназије и средње стручне школе у Београду са намером да упозна средњошколце са својим овогодишњим активностима. На нашим сусретима са ученицима говорићемо о петом информатичком такмичењу RAF Challenge и бесплатном семинару RAF IT days, који ће се одржати од 14. до 17. марта 2013. године. Поред основних информација о нашим студијским програмима, припремној настави и упису, наш студент Ненад Божидаревић ће млађим колегама пренети своја искуства са шестомесечне праксе у седишту компаније Фацебоок, у Калифорнији.

Презентације РАФ-а ће се до краја јануара одржати у школама: ЕТШ "Никола Тесла" - 23.01.; ЕТШ "Земун" - 29.01.; Математичка гимназија - 30.01.; ЕТШ "Раде Кончар" - 31.01.; Десета београдска гимназија - 01.02.2013. године.