Никола Јовановић на пракси у компанији Google

Студент РАФ-а, Никола Јовановић,  боравио је на тромесечној летњој пракси у компанији Google у Цириху, као део Knowledge Graph tima. Свој боравак и искуство које је стекао на пракси у компанији Google Никола описује:

"Време проведено у Швајцарској и рад у окружењу тих размера сматрам изузетно вредним искуствима. Кроз рад на конкретном пројекту добио сам шансу да применим стечено знање и научим много тога са техничке стране, а сам боравак међу осталим студентима на пракси и запосленим инжењерима ми је приближио начин на који Google функционише као компанија. Дефинитивно бих препоручио заинтересованим студентима да истражују прилике за праксу у земљи и ван ње, и да на тај начин стекну радно искуство у току студија" - закључује Никола.

Рачунарски факултет Рачунарски факултет 011-33-48-079