Учесници семинара RAF IT Days 2017

Објављена је листа учесника семинара RAF IT Days 2017. Рачунарски факултет је одлучио да ове године позове 54 средњошколаца који долазе из 26 градова и представљају 33 средње школе. На овогодишњем семинару биће одржано 14 часова предавања, 5 часова радионица, биће организоване и две посете светски познатим компанијама (Microsoft Development Centar Serbia, Go Daddy), као и двочасовни обилазак Београда.

Овогодишњи семинар "RAF IT Days 2017" биће одржан у периоду од 31. марта до 3. априла 2017. године (петак, субота, недеља, понедељак) на Рачунарском факултету (Кнез Михаилова 6/VI, Београд). Агенда ће бити доступна ускоро.

Сва додатна питања можете послати на мејл: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите ЈаваСцрипт да бисте је видели.