Списак стипендиста 2017/2018.

 

Ученици који су добили стипендију за четворогодишње бесплатно школовање на Рачунарском факултету (по редоследу пријављивања):

РН - Рачунарске науке
РИ - Рачунарско инжењерство

Бр.

Име и презиме

Школа

Место

Такмичења

За студијски програм

1.

Никола Новарлић

ЈУ „Гимназија Прњавор“

Прњавор, БиХ

2017. ДТИ, 2. награда

2017. РТИ, 3. награда

2016. ДТИ, учешће

2016. РТИ, 1. награда

2015. ДТИ, учешће

2015. РТИ, 1. награда

РН или РИ

2.

Михајло Стефановић

Гимназија Лесковац

Лесковац

2017. ДТИ (Б), 3. награда

2016. ДТИ (Б), 3. награда

РН или РИ

3.

Александар Љамзин

Четврта гимназија, Београд

Београд

2017. ДТИ (А), 3. награда

2016. СИО, учешће

2016. ДТИ (А), 1. награда

2016. ДТМ (Б), 3. награда

2015. СИО, учешће

2015. ДТИ (А), 3. награда

2015. ДТМ (Б), учешће

2014. ДТИ (Б), похвала

РН или РИ

4.

Светислав Гајић

Прва крагујевачка гимназија

Крагујевац

2017. ДТИ (А), учешће

2016. ДТИ (А), 3. награда

2016. ДТФ, похвала

2015. ДТИ (А), учешће

2014. ДТФ, похвала

2014. ЈБОИ, 3. награда

2014. ДТИ (Б), учешће

2014. ДТФ, учешће

РН или РИ

5.

Јована Ивановић

Гимназија „Урош Предић“, Панчево

Панчево

2016. ДТФ, 2. награда

2015. ДТФ, 3. награда

2014. ДТФ, 3. награда

РИ

6.

Филип Весовић

Математичка гимназија, Београд

Чача

2017. МИО, члан екипе

2017. Зхаутyков МИО, бронзана медаља

2017. СИО, 1. награда

2017. ДТИ (А), 1. награда

2016. СИО, 3. награда

2016. ДТИ (А), 1. награда

2016. турнир у програмирању, Казањ,            2. награда

2015. Зхаутyков МИО, бронзана медаља

2015. СИО, 2. награда

2015. ДТИ (А), 2. награда

2015. турнир у програмирању, Казањ,             2. награда

2015. Румунија Мастер из информатике,

         бронзана медаља

2014. ЈБОИ, златна медаља

2014. СИО, 3. награда

2014. ЈСИО, 1. награда

2014. ДТИ (Б), 1. награда

2014. Румунија Мастер из информатике,

         сребрна медаља

2013. ЈБОИ, бронзана медаља

2013. Међународни турнир из информатике Бугарска, 3. награда

РН или РИ

7.

Коста Грујичић

Математичка гимназија, Београд

Нови Београд

2017. СИО, 3. награда

2017. ДТИ (А), 1. награда

2016. СИО, 3. награда

2016. ДТИ (А), 3. награда

РН или РИ

8.

Вук Вуковић

Математичка гимназија, Београд

Београд

2017. ДТИ (А), учешће

2016. ДТФ, 2. награда

2016. ДТИ (А), учешће

2015. ДТФ, похвала

2015. ДТИ (А), учешће

РИ

9.

Ђорђе Васиљевић

Математичка гимназија, Београд

Београд

2017. ДТИ (А), похвала

2015. ДТФ, учешће

2014. ДТИ (Б), 3. награда

РИ

10.

Никола Булатовић

Гимназија „Урош Предић“, Панчево

Панчево

2017. ДТМ (Б), 1. награда

2016. СМО, учешће

2016. ДТМ (Б), 1. награда

2015. ДТМ (Б), 2. награда

2014. ДТМ (Б), 1. награда

РИ

11.

Огњен Арсенијевић

Математичка гимназија, Београд

Београд

2017. СИО, 3. награда

2017. ДТИ (А), 3. награда

2016. ДТИ (А), учешће

2015. ДТИ (А), учешће

РН или РИ

12.

Андрија Колић

Гимназија „Светозар Марковић“, Ниш

Ниш

2017. СИО, 3. награда

2017. ДТИ (А), 2. награда

2015. ДТИ (А), 3. награда

РН или РИ

13.

Милоје Ђукановић

Гимназија „Вук Караџић“, Лозница

Лозница

2016. МФО, бронзана медаља

2016. СФО, 2. награда

2016. ДТФ, 1. награда

2016. ДТМ (Б), учешће

2015. ДТФ, 2. награда

2014. ДТФ, 1. награда

2014. Румунија Мастер из физике,                    сребрна медаља

2013. ДТФ, 1. награда

2012. МЈНО, бронзана медаља

РИ

14.

Никола Митић

Неготинска гимназија

Неготин

2016. ДТИ (Б), 3. награда

РН или РИ

15.

Јелена Ђоковић

Рачунарска гимназија, Београд

Београд

2015. ДТМ (Б), 3. награда

2014. ДТМ (Б), 1. награда

РИ

16.

Дејана Мандић

Рачунарска гимназија, Београд

Београд

2017. Ђак генерације Рачунарске                    гимназије

2017. ДТМ (Б), 2. награда

2016. ДТМ (Б), похвала

2015. ДТМ (Б), 3. награда

2014. ДТМ (Б), 2. награда

РН или РИ

Позивају се ученици који су добили стипендију за четворогодишње бесплатно школовање на Рачунарском факултету да се упишу до 15.06.2017. године од 10 до 16 часова. Документа потребна за упис.

Ученици који су добили делимичну стипендију (попуст од 50%) за четворогодишње школовање на Рачунарском факултету:

Бр.

Име и презиме

Школа

Место

Такмичења

За студијски програм

1.

Стефан Живковић

Гимназија „Светозар Марковић“, Ниш

Власотинце

2017. ДТИ (А), учешће

РН или РИ

2.

Ксенија Булатовић

Гимназија Краљево

Краљево

2017. ДТИ (А), похвала

2014. ДТФ, учешће

РН или РИ

3.

Филип Петровић

ЕТШ „Раде Кончар“, Београд

Београд

2017. ДТИ (Б), похвала

РН или РИ

4.

Стефан Бурсцхер

ЕТШ „Раде Кончар“, Београд

Кучево

2017. ДТИ (Б), учешће

2016. ДТИ (Б), учешће

РН или РИ

5.

Лука Бојовић

Гимназија, Краљево

Краљево

2016. ДТИ (А), учешће

РН или РИ

6.

Виктор Мајсторовић

Гимназија, Краљево

Краљево

2017. ДТИ (А), похвала

РН или РИ

7.

Момир Аџемовић

Гимназија, Краљево

Краљево

2017. ДТИ (А), учешће

 

РН или РИ

8.

Ђорђевић Данило

Гимназија Лесковац

Лесковац

2016. ДТМ (Б), учешће

2014. ДТФ, учешће

РИ

9.

Мартин Цвијовић

Прва крагујевачка гимназија

Крагујевац

2017. ДТИ (А), учешће

РН или РИ

 Позивају се ученици који су добили попуст од 50% за четворогодишње школовање на Рачунарском факултету да се упишу до 15.06.2017. године од 10 до 16 часова. Документа потребна за упис.

 

Легенда:

МИО - Међународна информатичка олимпијада
ММО - Међународна математичка олимпијада
МФО - Међународна физичка олимпијада
МЈНО - Међународна јуниорска научна олимпијада
БОИ - Балканска информатичка олимпијада
БМО - Балканска математичка олимпијада
ЈБОИ - Јуниорска балканска информатичка олимпијада
ЈБМО - Јуниорска балканска математичка олимпијада
СИО - Српска информатичка олимпијада
СМО - Српска математичка олимпијада
СФО - Српска физичка олимпијада
ДТИ - Државно такмичење из информатике
ДТМ - Државно такмичење из математике
ДТФ - Државно такмичење из физике
РТИ - Републичко такмичење из информатике (Република Српска)

Рачунарски факултет Рачунарски факултет 011-33-48-079