RAF IT DAYS 2018 - ПРИЈАВЕ

Почело је тестирање за средњошколски семинар "RAF IT Days 2018" и трајаће до 19. марта 2018. године. Одабир учесника семинара ће се вршити тестирањем, тј. сви кандидати раде тест, а најуспешнији добијају позив да присуствују семинару. Организатори ће се потрудити да свима који немају смештај у Београду обезбеде исти. Семинар организују Рачунарски факултет са жељом да младима што више приближе информационе технологије, њихов напредак и примену у привреди.

Ово је јединствена прилика да се ученици упознају са начином рада у IT индустрији и добију корисне информације и савете од искусних професионалаца. Компаније се радо одазивају позиву за дружење са средњошколцима, а то су до сада учиниле: Microsoft канцеларија у Србији и Microsoft Development Center Serbia, Adobe, Google, Oracle, Asseco, Godday, CET, Infostud и многе друге. Планирано је да се семинар одржи у периоду од 13. до 16. априла 2018. године.

За питања нам се обратите на мејл: rafitdays [@] raf.rs

Рачунарски факултет Рачунарски факултет 011-33-48-079