Нова збирка за припрему пријемног испита из математике је у продаји

У продаји је ново издање збирке за припрему пријемног испита из математике. Аутор збирке је др Ирена М. Јовановић, професор на Рачунарском факултету.

Књига је првенствено намењена будућим студентима Рачунарског факултета у Београду, као и будућим бруцошима других сродних факултета за припрему пријемног испита из математике за упис на факултет.

Материјал изложен у збирци у складу је са планом и програмом гимназија и техничких школа. Садржај збирке је подељен у тринаест поглавља. Свако поглавље, односно одговарајући одељак садржи подсетник са кратким прегледом дефниција и теорема потребних за решавање задатака.

Збирка садржи 873 репрезентативна задатка чијим решавањем це будући студенти обновити средњошколско градиво и припремити се за успешно похађање факултетске наставе.

Збирку можете купити на Рачунарском факултету (Кнез Михаилова 6/ВИ) или у ЦЕТ књижари (Скадарска 45).

Студенти који на Рачунарском факултету похађају припремну наставу за пријемни испит из математике, ову књигу добијају гратис.