Diplomirao Dragan Marković

Student Dragan Marković je u sredu, 18. oktobra 2017. godine na RAF-u odbranio svoj diplomski rad na temu Komparativna analiza softvera za upravljanje projektima pred mentorom dr Dušanom Vujoševićem i dr Miroljubom Zahorijanskim, članom komisije.
„Robusna rešenja poput Primavere i MS Prodžekta su neophodna u srednjim i velikim organizacijama sa puno konkurentnih projekata koji mogu trajati par meseci ili par godina. Softveri otvorenog koda, poput Kaligre ili 2-plana su korisni kod manjih ili studentskih projekata, i kod projekata koji se odvijaju na starijim hardverima, dok su alati poput Apači Alure korisni samo u specifičnim situacijama, odnosno kada je u pitanju upravljanje softverskim projektima isključivo“ – zaključio je Dragan.
Fotografije sa odbrane pogledajte u galeriji.

4589-diplomirao-dragan-markovic