Почеле пријаве за десети ИТ семинар - RAF IT Days 2019

Тестирање средњошколаца за десети ИТ семинар - "RAF IT Days 2019" почело је 5. октобра и трајаће до 20. марта 2018. године. Сви кандидати су у обавези да одраде тест, а најуспешнији добијају позив да присуствују семинару. Организатори ће се потрудити да свима који немају смештај у Београду обезбеде исти. Семинар организују Рачунарски факултет са жељом да младима што више приближе информационе технологије, њихов напредак и примену у привреди.

Ово је јединствена прилика да се ученици упознају са начином рада у IT индустрији и добију корисне информације и савете од искусних професионалаца. Компаније се радо одазивају позиву за дружење са средњошколцима, а то су до сада учиниле: Microsoft Development Center Serbia, Adobe, Google, Oracle, Asseco, Godday, CET, Infostud и многе друге. Планирано је да се семинар одржи у првој половини априла 2019. године.

Од ове године, семинару ће моћи да присуствује највише 4 ученика из исте средње школе.

За питања нам се обратите на мејл: rafitdays [@] raf.rs

Рачунарски факултет Рачунарски факултет 011-33-48-079