Пријаве за такмичење RAF Challenge 2019 су отворене

На сајту Рачунарског факултета објављен је позив средњошколцима за учешће на информатичком такмичењу RAF Challenge, које организују Рачунарски факултет и Друштво математичара Србије. Овогодишње такмичење одржаће се у три категорије:

1. презентација/апликативни програм (тема: "Криптовалуте - техничке карактеристике и предности у односу на стандардни новац"),

2. анимација/игрица (тема: "Иновативна примена софтвера у спорту"),

3. видео (тема: "Моја улица").

За детаљније информације и о пропозицијама такмичења погледајте RAF Challenge 2019.

На финале такмичења позивају се средњошколци који уђу у ужи избор, а најбољи се награђују вредним наградама.

Пријаве и постављање радова на сајт РАФ-а ће се обављати од 12. децембра 2018. до 16. фебруара 2019. године, а планирано је да се финале такмичења одржи у марту 2019. године (датум ће бити ускоро познат).
Рачунарски факултет Рачунарски факултет 011-33-48-079