Студенти РАФ-а у финалу такмичења Bubble Cup

Студенти Рачунарског факултета у Београду пласирали су се у финале такмичења Bubble Cup. Такмичење Bubble Cup покренуо је Microsoft Развојни Центар Србије 2008. године са циљем да промовише програмирање међу студентима и ученицима средњих школа у Србији. Осим што популаризује програмирање и припрема студенте и ученике средњих школа за друга интернационална такмичења, ово такмичење промовише комуникативност, друштвеност и тимски рад.Такмичење се састоји из два дела: две онлине квалификационе рунде и финалне рунде која ће се одржати у септембру. Тим који се пласирао у финале чине студенти Рачунарског факултета Никола Јовановић и Огњен Ђурић и Радоица Драшкић студент Faculty of Computing. Желимо им пуно среће у финалу такмичења Bubble Cup у септембру!

Рачунарски факултет Рачунарски факултет 011-33-48-079