Почеле пријаве за семинар за средњошколце "RAF IT days 2020"

Тестирање средњошколаца за једанаести IT семинар - "RAF IT Days 2020" почело је 7. новембра и трајаће до 20. марта 2020. године. Сви кандидати су у обавези да одраде тест, а најуспешнији добијају позив да присуствују семинару. Организатори ће се потрудити да свима који немају смештај у Београду обезбеде исти. Семинар организује Рачунарски факултет са жељом да младима што више приближе информационе технологије, њихов напредак и примену у привреди.

Ово је јединствена прилика да се ученици упознају са начином рада у IT индустрији и добију корисне информације и савете од искусних професионалаца. Компаније се радо одазивају позиву за дружење са средњошколцима, а то су до сада учиниле: Microsoft Development Center Serbia, Adobe, Google, Oracle, Asseco, Godday, CET, Infostud и многе друге. Планирано је да се семинар одржи у априлу 2020. године (тачан датум биће објављен до 31.12.2019.).

Од ове године, семинару ће моћи да присуствује највише 4 ученика из исте средње школе.

За питања нам се обратите на мејл: rafitdays [@] raf.rs
Рачунарски факултет Рачунарски факултет 011-33-48-079