Пријаве за такмичење RAF Challenge 2020 су отворене

На сајту Рачунарског факултета објављен је позив средњошколцима за учешће на информатичком такмичењу RAF Challenge, које организују Рачунарски факултет и Друштво математичара Србије. Овогодишње такмичење одржаће се у три категорије:

1. презентација (тема: "Утицаји аутоматизације послова на савремено друштво"),

2. апликативни програм/игрица (тема: "Иновативна примена софтвера уз друштвене игре"),

3. видео (тема: "Игра светла и сенке").

За детаљније информације и о пропозицијама такмичења погледајте RAF Challenge 2020.

На финале такмичења позивају се средњошколци који уђу у ужи избор, а најбољи се награђују вредним наградама.

Пријаве и постављање радова на сајт РАФ-а ће се обављати од 18. новембра 2019. до 15. фебруара 2020. године, а планирано је да се финале такмичења одржи у марту 2019. године (датум ће бити накнадно објављен).
Рачунарски факултет Рачунарски факултет 011-33-48-079