Никола Пауновић одбранио је мастер рад на тему „Развој мобилне апликације за телевизију“

Студент Рачунарског факултета Никола Пауновић је у четвртак, 29. јануара 2026. године одбранио свој мастер рад на тему Развој мобилне апликације за телевизију пред ментором др Бојаном Димич Сурлом и члановима комисије др Немањом Радосављевићем и др Вериславом Ђукићем.

77ag AMANAHTOTO xgo88 AMANAHTOTO