Списак стипендиста 2021/2022.

Ученици који су добили стипендију за четворогодишње бесплатно школовање на Рачунарском факултету (по редоследу пријављивања): РН – Рачунарске науке РИ – Рачунарско инжењерство   Р. бр. Име и презиме Школа Место Такмичења За студијски програм … Опширније

Опширније

Списак стипендиста 2020/2021.

Ученици који су добили стипендију за четворогодишње бесплатно школовање на Рачунарском факултету (по редоследу пријављивања): РН – Рачунарске науке РИ – Рачунарско инжењерство   Р. бр. Име и презиме Школа Место Такмичења За студијски програм … Опширније

Опширније

Списак стипендиста 2019/2020.

СПИСАК СТИПЕНДИСТА 2019/2020. Ученици који су добили стипендију за четворогодишње бесплатно школовање на Рачунарском факултету (по редоследу пријављивања): РН – Рачунарске науке РИ – Рачунарско инжењерство   р. бр. име и презиме школа место такмичења … Опширније

Опширније

Списак стипендиста 2018/2019.

Ученици који су добили стипендију за четворогодишње бесплатно школовање на Рачунарском факултету (по редоследу пријављивања): РН – Рачунарске науке РИ – Рачунарско инжењерство Р. бр. Име и презиме Школа Место Такмичења За студијски програм 1. … Опширније

Опширније

Списак стипендиста 2017/2018.

Ученици који су добили стипендију за четворогодишње бесплатно школовање на Рачунарском факултету (по редоследу пријављивања): РН – Рачунарске науке РИ – Рачунарско инжењерство Бр. Име и презиме Школа Место Такмичења За студијски програм 1. Никола … Опширније

Опширније

Списак стипендиста 2016/2017.

Ученици који су добили стипендију за четворогодишње бесплатно школовање на Рачунарском факултету (по редоследу пријављивања): Име и презиме Школа Место Такмичења За студијски програм 1. Петар Вуковић Математичка гимназија Београд 2016. ДТИ (А), учешће 2015. … Опширније

Опширније

Списак стипендиста 2015/2016.

Ученици који су добили стипендију за четворогодишње бесплатно школовање на Рачунарском факултету (по редоследу пријављивања): Име и презиме Школа Место Такмичења За студијски програм 1. Никола Јовановић Девета гимназија „Михаило Петровић Алас“ Београд  2015. – … Опширније

Опширније

Списак стипендиста 2014/2015.

Ученици који су добили стипендију за четворогодишње бесплатно школовање на Рачунарском факултету (по редоследу пријављивања): Редни број Име И презиме Школа Место Такмичења 1. Иван Кукић Гимназија “Вељко Петровић” Сомбор Трећа награда ДТИ 2014 Похвала … Опширније

Опширније

Списак стипендиста 2013/2014.

Ученици који су добили стипендију за четворогодишње бесплатно школовање на Рачунарском факултету (по редоследу пријављивања): име и презиме школа место такмичења Ана Марковић Рачунарска гимназија Београд 2011. – ДТМ, похвала 2011. – ДТФ, похвала 2010. … Опширније

Опширније

Списак стипендиста 2012/2013.

Ученици који су добили стипендију за четворогодишње бесплатно школовање на Рачунарском факултету Редни број Име и презиме Основ за добијање стипендије 1. Демјан Грубић 2. награда на БОИ 2. награда на СИО 2011 2. награда … Опширније

Опширније

Списак стипендиста 2011/2012.

Ученици који су добили стипендију за четворогодишње бесплатно школовање на Рачунарском факултету: Редни број Име и презиме Основ за добијање стипендије 1. Душан Здравковић бронзана медаља на МИО члан екипе за МИО 2011 Две 1. … Опширније

Опширније

Списак стипендиста 2010/2011.

Редни број Име и презиме Основ за добијање стипендије 1. Стојановић Угљеша Четири бронзане медаље на МИО и МФОСребрна медаља на ЈНОБронзана медаља на БОИЧетири 1. награде, једна 2. и четири 3. награде на СИО, … Опширније

Опширније

Списак стипендиста 2009/2010.

Списак стипендиста 2009/2010. Редни број Име и презиме Основ за добијање стипендије 1. Милан Томић III награда на Државном првенству из информатике 2. Вања Петровић Танковић ИИ награда на Државном такмичењу из информатике; ИИ награда … Опширније

Опширније

Списак стипендиста 2008/2009.

Списак стипендиста 2008/2009. Редни број Име и презиме Основ за добијање стипендије 1. Мирослав Богдановић Бронзана медаља на БОИБронзана медаља на МИО (2007.)2. награда на државном такмичењу из информатике2. место на СИО, члан екипе за … Опширније

Опширније

Списак стипендиста 2006/2007.

Редни број Име и презиме Основ за добијање стипендије 1. Андрија Јовановић 3. награда РТМ 3. награда СТИ 2. награда РТИ 2. Иван Боцић 2. награда СТИ 2. награда РТИ 3. Урош Делић 3. награда … Опширније

Опширније

Списак стипендиста 2003/2004.

Редни број Име и презиме Основ за добијање стипендије 1. Никола Тодоровић 1. место СТИ бронза ММО 2. Александар Златески 2. место СТИ 3. место СТИ 1. место РТИ сребро МИО две бронзе МИО сребро … Опширније

Опширније