Google предавање на РАФ-у

У петак, 2. новембра запослени компаније Google одржаће на Рачунарском факултету предавање на тему „Writing code at Google“ на којој ће студенти моћи из прве руке да чују нешто више о алатима и методама развоја софтвера које ова компанија примењује у свакодневном пословању, као и да чују пар корисних савета о софтверском инжењерству уопште.
На крају презентације биће представљен програм студентских пракси које Google нуди, као и процес интервјуисања и доласка до посла код ове компаније. Студенти ће овом приликом моћи и да поставе питања о различитим позицијама које су доступне, припреми за интервјуе и целокупном процесу.
Google поседује широк спектар пракси и послова. Презентација је прилагођена свима, те су добродошли сви студенти од прве до четврте године основних студија, као и студенти мастер и докторских студија.
Презентација ће бити одржана у учионици RAF 6 на Рачунарском факултету, са почетком у 13 х.
Моле се сви заинтересовани студенти да се пријаве путем следећег линка: https://г.цо/РАФтецхталк
RAF_plakat_III.jpg

5064-google-predavanje-na-raf-u-2