II дан семинара RAF IT Days 2016

border=Први дан семинара је био успешан, учесници су постављали велики број питања. У току је други дан, обишли смо центар Београда, а учесници су се упознали са најзначајнијим знаменитостима наше престонице. Данас су у плану два предавања, од чега ће се прво одржати код партнера семинара, у компанији Devana, а Сергеј Гривцов ће причати о проблемима са којима се сусрећу програмери при изради софтвера. Друго данашње предавање, које ће се одржати у просторијама факултета, везано је за рачунарски дизајн, а предавач је професор Рачунарског факултета са смера за дизајн, Ненад Малешевић. На крају данашњег дана студенти ће имати прилике да се боље упознају са рачунарским мрежама, а радионицу ће водити асистент РАФа Дуња Мајсторовић уз асистенцију студента Невена Николића.

4034-poceo-xa-raf-it-days-2016-xa