Учесници 2018

Учесници који имају сопствени смештај
Р.бр.Име и презимеШколаГрад
1Цветић ЈеленаПрва гимназијаКрагујевац
2Драгутиновић НаталијаГимназија „Вук Караџић“Лозница
3Филиповић БратиславЕТШ „Никола Тесла“Београд
4Филиповић ЈованГимназијаКрушевац
5Галић ЛазарМатематичка гимназијаБеоград
6Јованоски МихаилРачунарска гимназијаБеоград
7Јовановић НадаГимназија „Бора Станковић“Ниш, Пирот
8Кривачевић СаваГимназија „Бора Станковић“Ниш
9Крстић НиколаЕТШ „Никола Тесла“Београд
10Максимовић МаркоТехничка школаЧачак
11Маркићевић ЛукаТрећа гимназијаБеоград
12Матеја МилошевићГимназијаКњажевац
13Матијевић КостаЕТШ „Никола Тесла“Београд
14Милошевић ЈованГимназијаУжице
15Милутиновић ИванаГимназија „Вук Караџић“Лозница
16Младеновић МихајлоЕТШ „Никола Тесла“Велика Плана
17Пауновић НиколаГимназијаОбреновац
18Павловић МихајлоГимназијаКрушевац
19Петровић МиленаМатематичка гимназијаБеоград
20Петровић ТараТриаеста гимназијаБеоград
21Попара НемањаТШ „Иван Сарић“Суботица
22Поповић СтеванГимназијаМарковац
23Репац ПетарЕТШ ЗемунБеоград
24Шмигић АлександарДесета гимназијаБеоград
25Тимотијевић ЂорђеЕТШ „Раде Кончар“Београд
26Томановић ЛукаЕТШ „Никола Тесла“Београд
27Тошић НаталијаГимназија „Бора Станковић“Ниш
28Василевска НевенаПета гимназијаБеоград
29Вељковић ЂорђеГимназијаКрушевац
30Вранеш НиколинаДесета гимназијаБеоград
31Живановић БорисавТШ СмедеревоБеоград
Учесници којима Рачунарски факултет обезбеђује смештај
Р.бр.Име и презимеШколаГрад
1Ајдер МиланГимназија „Ј.Ј.Змај“Нови Сад
2Ашанин АнаСМШ „Младост“Тиват
3Бајић ЛазарГимназија „Таковски устанак“Горњи Милановац
4Дикић АндрејаГимназија „Светозар Марковић“Ниш
5Добросавељвић ИсидораГимназија „Урош Предић“Панчево
6Дражовић ДрагољубГимназија „Таковски устанак“Горњи Милановац
7Крсмановић МихајлоГимназијаКрушевац
8Крстић ТамараМедицинска школаВласотинце
9Лабудовић ЛукаПрва техничка школаКрагујевац
10Малетић МаријаМЕШПараћин
11Марковић КостаГимназијаКњажевац
12Митровић МаркоГимназијаКњажевац
13Мошо РенеаГимназија „Ј.Ј.Змај“Нови Сад
14Најдовски ЈованГимназија „Бора Станковић“Врање
15Обрадовић НиколаГимназија „Ј.Ј.Змај“Нови Сад
16Петрик КристианТШ БечејТемерин
17Петровић БогданГимназијаПожаревац
18Пушељић АлексаГимназија „Урош Предић“Панчево
19Радовић СрђанГимназија „Ј.Ј.Змај“Нови Сад
20Ракић УрошГимназијаКњажевац
21Сефчић МатејаТШ „Иван Сарић“Суботица
22Сејдовић ЕрвинТШ „Иван Сарић“Суботица
23Сударевић МаријанТШ „Иван Сарић“Суботица
24Сувачаров МилицаЕТШ „Никола Тесла“Панчево, Уљма
* Информације о смештају су објављене на сајту, пратите обавештења на сајту семинара. За сва додатна питања: rafitdays@raf.rs

4684-potencijalni-ucesnici-xa-raf-it-days-2018-xa