Студенти РАФ-а настављају да нижу успехе на Електријади 2019

Мај, 2019.

Студенти Рачунарског факултета у Београду не престају да нижу успехе на Електријади 2019. У категорији објектно оријентисано програмирање студенти Рачунарског факултета освојили су: Вукоман Стојановић у индивидуалном такмичењу треће место, а у екипном такмичењу четврто место освојили су : Стефан Живковић, Милутин Милићевић и Алекса Милисављевић , пето место освојила је екипа коју чине : Вукоман Стојановић, Богдан Бакарец, Стефан Максовић .

На индивидуалном такмичењу из математике треће место освојио је  Алекса Милисављевић. Ове године освојено је треће место из стоног тениса. Ово је прва РАФ-ова медаља из спорта, а освојили су је : Стефан Бургић, Милан Митић и Душан Ивковић. Честитамо свим студентима који су Рачунарски факултет окитили овако великим бројем значајних успеха.

5497-studenti-r-studenti-raf-a-nastavljaju-da-nizu-uspehe-na-elektrijadi-2019u-da-nizu-uspehe-na-elektrijadi-2019