Студенти РАФ-а у финалу такмичења Bubble Cup

Април, 2019.

Студенти Рачунарског факултета у Београду, пласирали су се у финале такмичења Bubble Cup. Такмичење Bubble Cup покренуо је Microsoft Развојни Центар Србија 2008. године, са циљем да промовише програмирање међу студентима и ученицима средњих школа у Србији. Осим што популаризује програмирање и припрема студенте и ученике средњих школа за друга интернационална такмичења, ово такмичење промовише комуникативност, друштвеност и тимски рад. Такмичење се састоји из два дела: две онлине квалификационе рунде и финалне рунде која ће се одржати у септембру. Тим који се пласирао у финале чине студенти Рачунарског факултета, Никола Јовановић и Огњен Ђурић и Радоица Драшкић студент Faculty of Computing. Желимо им пуно среће у финалу такмичења Bubble Cup у септембру!

5494-studenti-raf-a-u-finalu-takmicenja-bubble-cup