eSports лига студената у Београду

У организацији Српског еспортс савеза и Канцеларије за младе Града Beogradа, биће организована eSports лига студената (ЕЛСИ). У првој сезони студенти ће се такмичити у две игре – FIFA и NBA 2K.
Сваког викенда, у Гаметастиц арени тимови са разних факултета ће покушати да се изборе за велико финале.  За све оне који не буду могли да уживо прате надметање студената, обезбедили смо ливе стреам. Мечеви ELSI лиге играће се викедном у Gametastic gaming арени. Субота је резервисана за ФИФУ, а недеља за NBA2K. Сваки факултет може имати неограничен број играча за једну игру, и наравно предуслов је да играчи буду студенти факултета који представљају.
Пријаве су у току. Заинтересовани студенти ELSI могу се јавити Далибору Мариновићу email-ом dalibor [@] gaming.org.rs
ili путем телефона на 0645154694.
unnamed.jpg   unnamed_1.jpg
unnamed_2.jpg