Одбрана дипломских на РАФ-у

02. априла 2007. још три апсолвента Рачунарског факултета успешно одбранили дипломске радове:

11/03 Милош Чорак – Тема рада: PDA.NET софтверски подсистем софтверског решења за аутоматизацију рада у ресторану. Ментор – Милан Видаковић, члан комисије – Душан Тошић. Студент је добио оцену десет.

13/03 Пеђа Топалов – Тема рада: База података, подсистем за рад са базом података, синхронизацију и надгледање софтверског решења за аутоматизацију рада у ресторанима. Ментор – Милан Видаковић, члан комисије – Душан Тошић. Студент је добио оцену десет.

16/03 Дејан Милосављевић – Тема рада: ЦОРЕ подсистем софтверског решења за аутоматизацију рада у ресторанима. Ментор – Милан Видаковић, члан комисије – Душан Тошић. Студент је добио оцену десет.

748-odbrana-diplomskih-na-raf-u