Odbrana diplomskih na RAF-u

02. aprila 2007. još tri apsolventa Računarskog fakulteta uspešno odbranili diplomske radove:

11/03 Miloš Čorak – Tema rada: PDA.NET softverski podsistem softverskog rešenja za automatizaciju rada u restoranu. Mentor – Milan Vidaković, član komisije – Dušan Tošić. Student je dobio ocenu deset.

13/03 Peđa Topalov – Tema rada: Baza podataka, podsistem za rad sa bazom podataka, sinhronizaciju i nadgledanje softverskog rešenja za automatizaciju rada u restoranima. Mentor – Milan Vidaković, član komisije – Dušan Tošić. Student je dobio ocenu deset.

16/03 Dejan Milosavljević – Tema rada: CORE podsistem softverskog rešenja za automatizaciju rada u restoranima. Mentor – Milan Vidaković, član komisije – Dušan Tošić. Student je dobio ocenu deset.

748-odbrana-diplomskih-na-raf-u