Представљање факултета у ЕТШ „Никола Тесла“

Ученицима Електротехничке школе „Никола Тесла“ из Београда представљено је информатичко такмичење RAF Challenge 2010 и могућност студирања на Рачунарском факултету.

Присутне смо подсетили на прошлогодишње такмичење RAF Challenge 2009 и велики успех двојице ученика ове школе, који су освојили прво и треће место, као и вредне награде. Поред представљања овогодишњег такмичења, средњошколци су добили и детаљне информације о упису на факултет, пријемном испиту, акредитованим академским и струковним студијама, секцијама факултета и могућностима за запослење.

Факултет је поклонио комплет компјутерске литературе за школску библиотеку, а и најупорнији ученици су били награђени књигама из Adobe програма, као и програмерском стручном литературом.

Фотографије са презентације можете погледати у галерији.

1366-predstavljanje-fakulteta-u-ets-nikola-tesla