Overklok sesija na RAF-u

Na Računarskom fakultetu će se u petak 22.10.2010. godine, sa početkom u 17h (amfiteatar 1), održati prva overklok sesija u saradnji sa PCAxe OC  timom. Ovo će biti prvi vid saradnje između portala PCAxe  i našeg fakulteta koji će doprineti dodatnoj edukaciji naših studenata.

Na sesiji će se prezentovati ekstremne overklok mogućnosti mini ITX  matične ploče Gigabyte- a, oznake GA-H55N-USB3.0 . Bitno je napomenuti i da će se procesor hladiti tečnim azotom, a PCAxe OC  tim će se potruditi da na svako pitanje naših studenata da precizan odgovor i da na adekvatan način promoviše overklok kao vrstu sporta. Overklok sesija će poslužiti našim studentima u vidu edukacije jer će biti priče i o overkloku za svaki dan, tj. kako setovati „mašinu“ 24/7.

Saradnja sa PCAxe -om

Test ploče  GA-H55N-USB3.0