Припреме за инторматичка такмичења

Сваке године, захваљујући бројним успесима наших младих информатичара Србија се окити златним, сребрним и бронзаним медаљама. Иако немају најбоље услове за припреме, ови ученици су спремни да дају свој максимум и често имају боље резултате од боље припремљених екипа. У сусрет предстојећој такмичарској сезони, Друштво математичара Србије организује припремну наставу за такмичења из информатике ученика основних школа. Планираним фондом од 45 часова обрадиле би се теме предвиђене програмом такмичења, а полазници би похађали наставу сваке суботе. Ученике би припремали бивши такмичари са великим искуством на домаћим и међународним информатичким такмичењима.

Почетак курса планиран је за суботу 8. октобар 2011. године, док је цена обуке 18.000 динара, са могућношћу плаћања на више месечних рата. Поред припреме, са истим фондом часова у понуди су курсеви за креирање игрица, C# програмирање, као и веб радионица. Поред помоћи ученицима, потрудићемо се да изађемо у сусрет наставницима и професорима како би што боље припремили своје ђаке за такмичења. Позивамо све професоре заинтересоване за семинаре и трибине да нас контактирају.

За више  информација контактирајте CET школу рачунара на 3281-614 или пошаљите мејл на cetskola @ cet.rs.

1749-pripreme-za-intormaticka-takmicenja