Велики успех тројице нових студената Рачунарског факултета

На регионалном такмичењу из информатике, Балканијади 2011, студенти Рачунарског факултета остварили су велики успех. Aлексa Станковић освојио је сребрну медаљу, док су Душан Здравковић и Никола Смиљковић освојили бронзу. Такмичење је одржано од 3. до 9. јула 2011. године у Румунији. Тројица наших студената су део олимпијске екипе која ће нас представљати на Међународној информатичкој олимпијаду на Тајланду.

Политика факултета да улаже у младе информатичаре и сваке године најбољима додељује стипендије показала се као исправна, јер је реч о овогодишњим стипендистима Рачунарског факултета. Као једна од водећих образовних институција у области рачунарских наука, наставићемо да пружамо подршку нашим талентованим ученицима и студентима и надамо се да ће у будућности остварити још боље резултате.

1740-veliki-uspeh-trojice-novih-studenata-racunarskog-fakulteta