Летња школа програмирања

Компанија ComTrade и ове године организује EdIT летњу школу програмирања, на коју су позвани сви студенти Рачунарског факултета. Сви заинтересовани кандидати се могу пријавити попуњавањем онлајн пријаве. Организатори су припремили квалитетан програм са атрактивним технологијама на две локације:
– ComTrade Технолошки центер, Савски насип бр. 7, Београд,
– Природно-математички факултет, Крагујевац.

EdIT (Education for Innovative Thinkers) је започео још 1996. године као мали пројекат са свега 10 полазника, да би у протеклих деценију и по израстао у традиционални програм обуке који се одржава сваког лета у неколико држава у региону (Србији, Словенији, Босни и Херцеговини, Црној Гори). Типично, летња школа EdIT окупља најбоље студенте факултета и високих школа ИТ струке. Школа је за све полазнике бесплатна, а полазници се бирају искључиво на основу демонстрираних знања и вештина.

Детаљније информације можете наћи на сајту www.comtrade.rs/edit2012.

1856-letnja-skola-programiranja