RAF IT days 2016 – пријаве

Почело је тестирање за средњошколски семинар „RAF IT Days 2016“ и трајаће до средине марта 2016. године. Одабир учесника семинара ће се вршити тестирањем, тј. сви кандидати раде тест, а најуспешнији добијају позив да присуствују семинару. Организатори ће се потрудити да свима који немају смештај у Београду обезбеде исти. Семинар организују Рачунарски факултет и Канцеларија за младе града Београда са жељом да младима што више приближе информационе технологије и њихов напредак и примену у привреди.

Ово је јединствена прилика да се ученици упознају са начином рада у ИТ индустрији и добију корисне информације и савете од искусних професионалаца. Компаније се радо одазивају позиву за дружење са средњошколцима, а то су до сада учиниле: Microsoft канцеларија у Србији и Microsoft Development Center Serbia, Adobe, Google, Oracle, Asseco, Devana Technologies, CET, Infostud и многе друге. Семинар је планиран да се одржи почетком априла наредне године.

За питања нам се обратите на мејл: rafitdays @ raf.edu.rs

3912-xa-raf-it-days-2016-xa-prijave