Летња школа у Петници за студенте

Mајкрософт развојни центар у Србији и Истраживачка станица Петница позивају заинтересоване студенте да се пријаве за учешће у међународној летњој школи „Machine Learning Petnica Summer Institute“, која ће се одржати у периоду од 21. до 30. јула 2017. године.
Учесници семинара ће имати прилике да продубе своје знање и разумевање машинског учења кроз интензивне целодневне активности које обухватају и теоријски и практичан рад. Међународни летњи семинар ће се одвијати на енглеском језику.
За летњу школу машинског учења у Петници могу се пријавити сви заинтересовани студенти техничких и природних факултета, посебно они на завршним годинама основних студија и дипломци. Познавање програмирања и/или математике је пожељно и сматраће се плусом.
Рок за пријаву је 13. март 2017. године.
Letnja škola u Petnici za studente, Računarski fakultet
Letnja škola u Petnici za studente 2, Računarski fakultet