Google позива РАФ-овце на семинар у Минхену

Студенти Рачунарског факултета добили су званичан позив од компаније Google за дводневни бесплатан студентски програм „Google Inside Look“ који ће се одржати у њиховом представништву у Минхену. Google је препознао квалитет Рачунарског факултета кроз многобројне праксе и програме које су наши студенти у престижној ИТ компанији похађали, а многи од њих и данас имају част да раде у Google-у широм света.

На дводневном Google семинару у Минхену одабрани студенти имаће прилику да више сазнају о пројектима и производима на којима запослени у Google-у раде, као и који је пут започињања професионалне каријере у једној од најмоћнијих корпорација у свету. Студенти ће учествовати и у радионицама и практичним тренинзима са циљем њихове техничке припреме као и изградње поверења у перспективну будућност бављења информационим технологијама.

Пријављивање за овај семинар је до 11. јуна 2018. године.

4890-xa-google-xa-poziva-raf-ovce-na-seminar-u-minhenu