Представљање РАФ-а на Сајму књига 2018

На 63. међународном Сајму књига, који је одржан од 21. до 28. октобра на Beogradском сајму представио се и Рачунарски факултет. Матуранти су имали прилике да сазнају све информације о упису на факултет и пријемном испиту, основним академским и струковним студијама, мастер и докторским студијама, као и наставном кадру и стипендијама. Посетиоци су на штandу Рачунарског факултета имали прилике да купе нека од издања стручне компјутерске литературе издавача ЦЕТ.
Велику пажњу средњошколаца привукло је тестирање за учешће на информатичком семинару RAF IT days, а могли су и да чују више о информатичком такмичењу за средњошколце RAF Challenge.
Присутни студенти су заинтересованим посетиоцима преносili своја искуства о студирању на РАФ-у.
Атмосферу са овогодишњег Сајма књига преносимо путем фотографија.

5082-predstavljanje-raf-a-na-sajmu-knjiga-2018