РАФ на Сајму образовања EDUfair

Међународни сајам образовања EDUfair 2019 одржан је 8. и 9. марта у Belexpo центру у Београду. На сајму је учествовало преко шездесет излагача из земље и иностранства, а међу образовним институцијама које су се представиле био је и Рачунарски факултет. Заинтересованим посетиоцима представљени су основни академски студијски програми, мастер и докторске студије. Поред општих питања о упису и пријемном испиту, ученици су упознати и са могућностима бесплатног школовања на РАФ-у.
Такође, представили смо и информатички семинар за средњошколце RAF IT Days на коме ће 50 ученика из Србије слушати предавања на тему информационих и комуникационих технологија. Семинар ће се одржати од 29. марта до 1. априла 2019. године у просторијама Рачунарског факултета.
Велику пажњу посетилаца штанда Рачунарског факултета изазвао је и изум студента РАФ-а Николе Крстића – робот којим управља паметна рукавица.
Атмосферу са Сајма образовања погледајте у галерији.

5242-raf-na-sajmu-obrazovanja-edufair