Летња школа у Румунији

Студент РАФ-а Петар Ратковић и асистент Петар Првуловић, у оквиру Еразмус+ пројекта мобилности, учествовали су од 18. до 22. септембра у летњој школи у Румунији, у организацији Факултета инжењерских наука Универзитета Бабеш-Бољај у Решици.

Летња школа је поред онлајн компоненте обухуватила и радну посету Факултету на којој су учесници кроз лабораторијски рад продубили своје знање у домену дигиталне обраде сигнала.

Кроз састанке наставника са колегама и управом Факултета отворен је пут за будућу сарадњу наша два факултета и створени вредни контакти са другим факултетима који су учествовали у летњој школи.

Финансирано средствима Европске уније. Изражена становишта представљају искључиво становишта аутора и не одражавају нужно ставове Европске уније или Фондације Темпус. Ни под којим условима се Европска унија ни давалац наменских бесповратних средстава не могу сматрати одговорнима за њихову садржину.